Kdo jsme

Domov V Zahradách Zdice

Chceme být volbou seniorů číslo 1, chceme být předním poskytovatelem sociálních služeb na základě pevně daných standardů kvality, chceme být nejlepším pracovním místem pro zaměstnance.

Našim klientům se snažíme poskytnout co možná nejpříjemnější prostředí. Máme proto jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, které se snažíme plnit obyvateli z blízkého okolí Zdic. Klienti si mohou sami zvolit způsob trávení volného času nebo zábavy. Také si mohou zvolit způsob stravování, nabízíme různé diety i dva chody.
Mají volný přístup k internetu a dalším médiím. Dbáme na zvyšování počtu zaměstnanců v přímé péči a zlepšování vztahů mezi klienty.

Tyto cíle by se těžko plnily bez kvalitního a profesionálního personálu. U našich zaměstnanců se můžete spolehnout na odbornost a vysokou profesionální úroveň. Vždy se snaží zlepšovat komunikaci nejen s klienty, ale také jejich rodinou. Jako organizace pomáháme našim zaměstnancům při plánování jejich osobní kariéry, nabízíme jim vysokou kvalitu pracovního prostředí, využívání FKPS a v neposlední řadě také kvalitní ohodnocení jejich práce.

Slovo ředitele

Domov, kde nám rozumí

Naše vize představuje naše nejvyšší očekávání. Je to důvod proč jako společnost existujeme, je to stopa, která zůstane v mysli a srdci našich klientů, jejich rodin a přátel.
top